Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller

YazarMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Erkek
Rip : Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller Reputationpossscv3
Personalized field : Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller Gnkurmayca7
Ruh Hali : Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller Tehlik10
Karizma Deracesi :
Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller Right_bar_bleue

Uyarı Derecesi :
Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller Right_bar_bleue

KRALHACKER : ORGENARAL

Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller Empty
MesajKonu: Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller   Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller Icon_minitimeÇarş. Kas. 26, 2008 10:17 pm

Merhabalar
Umarım beğenirsiniz.Resimdeki talimatları uygulayın yeter.

Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller 94598994dx1

Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller 25719150qd5

Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller 74560361aj3

Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller 46244594by2

Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller 41293981ww7

Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller 80989595ti2

Windows Servislerine girmek için Başlat -> Çalıştır a girip oraya services.msc yada services yazarak da girebilirsiniz.
Ayrıca dahada kısa bir yol daha vereyim Win + R ye basarak da çabuk bir şekilde giriş yapabilirsiniz.
Umarım beğenmiştirsiniz dökümanımı.Bu adımları uygulayın pc nize izinsiz kimseyi sokmayınPcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller Diablo

Saygılar // Bu bir Orginal THE_MILLER Dökümanıdır Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller Wink
http://oyun-forum.1talk.net

Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım
» Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / /
» Hiç Msn Hacklemedinmi??Bişide Bulamıyorsun Yapacak Al O Zaman(Turk keylogger+Resimli)