Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım

YazarMesaj
eseben
Üye
Üye
eseben

Erkek
Ruh Hali : Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım Artiz10
Karizma Deracesi :
Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım Right_bar_bleue

Uyarı Derecesi :
Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım Right_bar_bleue

Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım Empty
MesajKonu: Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım   Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 10:48 pm

Öncelikle kasperskyi indiriyoruz.
Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım 75101327nj8
Sonra "I accept the terms of the license agreement" işaretliyoruz.
Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım 53255794yb8
Sonra çıkan ekranda express instalion tıklıyoruz.
Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım 29087222gx8
Yükleme gerçekleştikten sonra yükleme tamamlandı ve ayarları yapmak için "next" tıklıyoruz.
Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım 70858766jc6
Ve ayar sihirbazı karşımıza çıkıyor(çok ii ceviremedim türkçeyeResimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım Biggrin)Next dioruz.
Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım 80010722lm5
Ve lisans için önümüze secenekler cıkıyor.Ve "activate trial version" seciyoruz.
Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım 76168920dh8
Ve kaspersky "30 günlük deneme sürümü " aktif oluyor.
Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım 20447240cl8
VE 1 aylık kullanım hakınızın aktif olduğuna dair bir sey geliyor ve next dioruz.
Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım 20447240cl8
VE karsımıza kaspersky nin programı geliştirme amaçlı bir servisini kabl edip etmediğimizi soruyor.Ben next diorum.
Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım 32264154bl3
Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım 77372606me2
Ve sonunda bilgisayarın yeniden başlatılması gerek istiyenler "restatrt
computer" yanındaki tiki kaldırarak sonrada başlata bilir.
Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım 10im7

BURDA LÜTFEN DEDİKLERİMİN DIŞINDA Bİ KLASÖR SİLMEYİN

1. Lisansımız sona erdiğinde ( 1ay sonra ) önce kasperskyi kaptıyoruz
  2. Sonrasında Başlat=>Çalıştır giriyoruz ve "regedit" yazıyoruz.
  3. Buradan 3 tane şey Silecez ama dikkatli olun yanlı silmeyin!!!!
  4. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\LicStorag
  5. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Cryptography \RNG
  6. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\SystemCertif icates\SPC\Certificates
  7. ve kasperskyi çalıştırın ve tekrar deneme sürümü yapın bitti.

Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / /
» Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller
» Hiç Msn Hacklemedinmi??Bişide Bulamıyorsun Yapacak Al O Zaman(Turk keylogger+Resimli)
» Veeee İşte Bomba FIFA 2009 + Tek Link + Tıkla İndir (Çalışmazsa Küfür Edin)!!!
» Kaspersky internet security 20009 ==Kacırmayın===