Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / /

YazarMesaj
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Erkek
Rip : Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Reputationpossscv3
Personalized field : Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Gnkurmayca7
Ruh Hali : Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Tehlik10
Karizma Deracesi :
Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Right_bar_bleue

Uyarı Derecesi :
Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Right_bar_bleue

KRALHACKER : ORGENARAL

Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Empty
MesajKonu: Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / /   Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 8:39 am

kesintisiz çalışan bir smtp ile son veriyoruz !
Webmail üzerinden çalışan alacağımız bir mail adresine bu smtp server
üzerinden sorunsuz mail alabiliyoruz.

başlıyalım:
İlk olarak http://www.smartdots.com/ adresine giriyoruz.
sonra assagıdaki gibi herhang bi domain seciyoruz kullanılmıyorsa mail adresınızı isteyecektir kullanılıyorsa baska yazınız
Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / 18109023eo3
Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / W454

Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / 94706294ci6
Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / W547

Sonra gelen sayfaya her iki kutucuga mail adresimizi yazıyoruz heyecana devam ediyoruz
bilgileri kafamıza göre dolduralım. (şifre kısmı hariç gerisini sallasanızda olur..)
Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / 34528832ap8
Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / W496

sayfanın en altındaki "conclude the registration" butonundan devam edelim.
son olarak aşağıdaki gibi bir sayfayla karşılaşırsanız kayıt işlemini başarıyla bitirmişsiniz demektir.

Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / 74280398nr2
Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / W475

sonra sol taraftaki "Login" butonuna basıyoruz ve sisteme giriş yapıyoruz
daha sonra
Gelen sayfanın en altındaki "submit information" butonuna tıklıyoruz.
Ardından yine sol menüden "Administration" butonu ile ayar sayfamıza giriyoruz
Sayfamız aşağıdaki gibi açılıyor. Şimdi "Mailbox" butonuna tıklayıp mailleri alacağımız bir mail adresi oluşturup webmail'i aktifleştireceğiz

Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / 72162869co7
Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / W528

İlk önce "Own mail service" kısmında "Enable" butonuna basıyoruz

Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / 91309210st8
Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / W531

Gelen sayfadaki ayarlara hiç dokunmadan aşağıdaki "Save" linkine tıklıyoruz.
Şimdi artık kendimize ait yeni bir mail sistemimiz oldu. Bir de yeni bir mail alalım.
Aşağıdaki gibi kendimize göre bir mail kullanıcı adı ve şifre belirleyip devam edelim.

Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / 96449010ps7
Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / W487

bu maili kontrol etmek istersem http://www.sparta-northteam.net.tc/mail adresine girip kullanıcı adımı ve şifremi yazarak bağlanacağım.
Bu
tabi benim için, sizin ayarlarınıza uygun olarak kendi mail serverınız
ve mail adresiniz olacaktır.. smtp ile de tüm keylogger kayıtlarını bu
maile getireceğiz..

Kullanacağımız smtp server adı smtp.webspace.de olacak. bunu da sakın unutmayın.

BUDA KEYLOGGERIMIZ SİZE BENDEN BİR KIYAK OLSUN

Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Zorip5
Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / W547

buda donwload:
http://rapidshare.com/files/148300095/EgySpyv1.13.rar.html

+NOT:KEYLOGER TEMİZDİR GÖNÜL RAHATLIGIYLA KULLANABİLİRSİNİZ...

/ALINTIDIR /

ÜST DÜZEY ADMİN
http://oyun-forum.1talk.net
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Erkek
Rip : Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Reputationpossscv3
Personalized field : Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Gnkurmayca7
Ruh Hali : Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Tehlik10
Karizma Deracesi :
Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Right_bar_bleue

Uyarı Derecesi :
Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / /   Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 8:40 am

Msn Kilit Denendi %100 çalışıyor Ve çok Kolay Smile

ARK.PROGRAMI BİZZAT KENDİMDE DENEDİM MSNM KİLİTLENDİ.AMA PROGRAMIN
SAĞLIKLI ÇALIŞABİLMESİ İÇİN VİRÜS PROGRAMINI KAPATMANIZ
GEREKİR.KİTLEMEYİ İPTAL ETMEK İÇİN YANİ MSN Yİ ÇÖZMEK İÇİNDE ORDA ÇÖZ
VAR ONA TIKLADIĞINIZDADA ÇÖZÜLÜYOR.
http://www.yuklec.com/download.php?f...8591-kitle.rar KOLAY GELSİN HERKEZE
Admin
Administrator
Administrator
Admin

Erkek
Karizma Deracesi :

Uyarı Derecesi :

MesajKonu: Geri: Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / /   Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / / Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 8:40 am

Msnde Engelleme Kontrolu Programsız...En Fazla 1 Dk. Kesin Sonuç... Arkadaşlar
Belki Bunu Biliyorsunuzdur Ama Bilmeyen Arkadaşlar Varsa Baksın...
Herhangi Birisiyle Konusurken Çevrim Dışı Gözüktü İse Davet Et
Sekmesine Tıklayın Ve Yukarıdaki Tablardan Diğere Tıklayın Ve Sizde
Çevrimdışı Gözüken Kişinin Adresini Yazın... Tamama Bastıktan Sonra
Eğer Kişi Konuşmaya Katılıyorsa Bilinki Sizi Engellemiştir. Ama
Katılmazsa Bilinki Çıkmıştır...

Sok//ÇaliŞMaYaN KEYLOGGERLARINIZ Artik Calisacak / / RESİMLİ ANLATIM / /
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Resimli Kaspersky 2009 Kurulum VEeee KEy Armaya Son Verecek İşlem RESimli Anlatım
» Pcnize (Bilgisayarınıza) Hacker Girişini Engelleme Resimli Anlatım //miller
» FİREFOX ARTIK DAHA HIZLI (REKLAM)
» Hiç Msn Hacklemedinmi??Bişide Bulamıyorsun Yapacak Al O Zaman(Turk keylogger+Resimli)